Rozwiązania proekologiczne

Naszą inicjatywę kierujemy do firm i instytucji, które chcą zaznaczyć swoją troskę o środowisko naturalne. Chcemy, by ekologia stała się ideą praktycznie stosowaną, co więcej – ze wszech miar korzystną. Korzyści wynikające z rozwiązań proekologicznych:

  • korzyści środowiskowe – działanie zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju;
  • korzyści ekonomiczne – nowatorskie podejście do promocji, obniżenie kosztów działalności, osiągnięcie przewagi konkurencyjnej, pozyskanie wrażliwych ekologicznie klientów;
  • korzyści społeczne – edukacja odbiorców i pracowników.

Nowoczesne rozwiązania marketingu ekologicznego:

EKOLOGICZNY KONSULTING MARKETINGOWY

Oferujemy kompleksowe usługi doradcze z marketingu ekologicznego.

EKOLOGICZNA IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Autorskim projektem firmowym jest PROEKOLOGICZNY SYSTEM IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ. Rozwiązanie to polega na zbudowaniu kompleksowej identyfikacji wizualnej, która oparta jest na wykorzystaniu ekologicznych materiałów poligraficznych oraz nośników i gadżetów reklamowych podkreśla proekologiczną orientację i społeczne zaangażowanie firmy.

EKOLOGICZNA REKLAMA

Reklama ekologiczna to zestaw działań informacyjnych wykorzystujących argumenty ekologiczne w celu skłonienia do nabycia lub korzystania z określonych produktów/usług, popierania określonych idei itd. Reklama taka powinna pokazywać, w której fazie cyklu życia produkt/usługa jest proekologiczny/a (od kreacji po recykling). Taka reklama jest rzetelna i etyczna. Eko-reklama posługuje się nośnikami, które mają możliwie najmniej szkodliwy wpływ na środowisko naturalne. Przyczynia się do minimalizacji negatywnego oddziaływania reklamy.

EKOLOGICZNE NOŚNIKI I GADŻETY REKLAMOWE

Posiadamy bogaty asortyment artykułów reklamowych z certyfikatami ekologicznymi. Wykonane są m. in. alg morskich, bambusa, bawełny, bio-plastiku, drewna, eko-skóry, filcu, juty, makulatury, surowców wtórnych i wielu innych. Wykonujemy na nich nadruki różnymi technikami (sitodruk, tampondruk, grawerowanie laserowe itd.).